Hakkında + DelphinPiraye Dönüşüm Akademisi + Seyir Takvim Üye Girişi Sepet İletişim

Piraye

1966 yılında İstanbul’da doğdu. Üsküdar Amerikan Kız Koleji ve İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. 27 yıl reklam sektöründe, Müşteri Hizmetleri ve Yönetimi alanında çalıştı.

Çok severek yaptığı ve üst düzey yöneticiliğe kadar yükseldiği işine rağmen, “Bulmam gereken bir şey var” hissini bir türlü yenemediğinden, yurt içi ve yurt dışında insan zihni, düşünce sistemleri ve uyanış odaklı farklı metodlar üzerine pek çok eğitime katıldı ve araştırmalar yaptı.

Zihin konusunda edinmiş olduğu bilgileri, ulaştığı anlayışı ve geliştirdiği yöntemleri nefes ile birleştirerek kendi dönüşümünü yaşadı. Gerçekten nefes alabilmenin dönüşümündeki önemli rolü sebebiyle önce Nefes Koçu, daha sonra ise Nefes Eğitmeni oldu. Geliştirdiği ve ‘Zihinden Özgürleşmek’ diye tanımladığı zihin dönüşümü çözümlemeleri ile nefesi biraraya getirerek kendi disiplinini oluşturdu. Kişinin zihninin günlük nefes akışı dahil yaşamının her öğesini kontrol etmesinden özgürleşerek, nihayet kendi gerçeğini yaşamasına geçisinin ve böylelikle tam da olması gerektiği şekilde gerçekten nefes alabilen ve olmaya geldiğini olabilen bir gerçek insan işleyişine kavuşabilmenin başarılmasını içeren çözümleme ve uygulama çalışmalarını kapsayan ‘ÖZGÜR ZİHİN ÖZGÜR NEFES’ programını oluşturdu. Bu program 2019 yılının sonuna dek onlarca program katılımcısıyla buluştu.

İlk romanı ‘SEYİR’ Kasım 2019’da yayınlandı. Gerek kısa sürede çok satanlar listesine giren ve 2 yılı aşkın bir süredir halen bu listede yer almaya devam eden SEYİR’in başarısı, gerekse de pandemi koşullarının yaşamlarda yaptığı etkiler, programını iki ayrı bölüme ayırarak daha da derinleştirmesine yol açtı: Böylelikle ‘KENDİNE ÖZGÜRLEŞMEK’ zihin dönüşüm programını ve ‘NEFESİNE ÖZGÜRLEŞMEK’ nefes dönüşüm programını oluşturdu.

Yakaladığı başarı onu 28 yıl içinde yaşadığı kurumsal yaşam ile ilgili de çözümler geliştirmeye de itti. Bu doğrultuda ‘ÖZGÜR ZİHİN İLE İŞ-LEMEK’ adlı kurumsal eğitimi yazdı. Halen ekibi ile birlikte kurumsal alanda da gerek bu özgün eğitim gerekse de ilgili kurumun ihtiyacına göre özel dikim zihin ve nefes dönüşümü içerikli eğitimler hazırlayarak hizmet vermektedir.

İnsanın yegane amacının kendini gerçekleştirmek olduğuna odaklanması onu benzersiz bir sistem olan Human Design Sistemi ile karşılaştırdı ve bu sistemin eğitimlerini alarak LIVING YOUR DESIGN ve RAVE ABC eğitimlerinin eğitmenlik sertifikalarını aldı. Böylelikle tüm dünyada bu eğitimleri verebilme yetisini ve hakkını kazandı. Human design alanında devam ettiği eğitimlerle, bu grup  eğitimlerini vermenin yanında, Human Design Kişisel Analisti, Çocuk Gelişimi Analisti, Çift Analisti ve Yaşam Amacı Analisti sertifikalarını da alarak bu uygulamaları da birebir çalışmalarla aktarmaya başladı.

Halen kurucusu olduğu DELPHINPIRAYE DÖNÜŞÜM AKADEMİSİ çatısı altında farklı kurgularda bireysel ve kurumsal eğitimler vermekte ve karşılaştığı herkesin zihin dönüşümünü gerçekleştirerek  ‘var’olabilmesine ve ‘tam da istediği gibi bir yaşamı’ oluşturmasına rehber ve destek olabilmek için çalışmaya devam etmektedir.