Hakkında + DelphinPiraye Dönüşüm Akademisi + Seyir Takvim Üye Girişi Sepet İletişim

Seyir

Seyir eden misin, seyreden mi bu âlemde?

İnsan ne gerçekte? İnsan yaşamının amacı ne? Bize dayatılmış bir hayatta çırpınarak yol bulmaya çalışmak mı yaşam? Yoksa kendi gerçeğini özgür seçimlerle ifade ederek, gerçekten var olarak yaşayabilir mi insan?

Kendi zannettiği bir kimliğe uygun şekilde, yaşam zannettiği karmaşık bir zaman akışında rolünü korka korka ama ezbere oynayan genç bir kadındı Mina. İçindeki boşluğu doldurabilmek için kendisine ait olmayan kararlarla savrulup durdu. Ta ki yolu, gerçekten ve gerçekte yaşamayı seçmiş biriyle kesişene kadar. Hikâyenin bundan sonrası, kendi gerçeğine aynada bakmaktı sadece. 

Kendi gerçeğimizi keşfetmek ve onu yaşamda ifade ederek ‘benzersiz ben’ olmayı deneyimlemek yolculuğu, ancak hayatın bize izlettiği filmi, inandığımız hikâyeleri, ezberlediğimiz gelgiti bırakarak mümkün. Yüz binlerce okura ilham veren Seyir, bu yolculukta herkesin karanlığını aydınlatacak bir fener, elini tutacak bir yol arkadaşı. Çünkü mutsuzluğu, başarısızlığı ve umutsuzluğu terk etmek için, dönüşüm için, yaşamın kurbanı değil sahibi olabilmek için tek bir seçim yeterli. Var mısın?