Hakkında + DelphinPiraye Dönüşüm Akademisi + Seyir Takvim Üye Girişi Sepet İletişim

Kendine Özgürleşmek - OFFLINE

'Bu, benim gerçekten ve gerçekte yaşayabilmeye doğru yapılan yolculuğa verdiğim isim. Her şey, senin bu yola çıkmanı beklemekte. Neden mi? Çünkü yaşam zannettiğin yaşam değil, sen zannettiğin sen değilsin. Gerçekten yaşamak ve sahte benliğinden adım adım özgürleşerek kendi gerçeğini deneyimlemek istersen bekliyorum. Bu mümkün. Kesinlikle mümkün. Var mısın?' PİRAYE

Kendine Özgürleşmek, Piraye’nin bir kişinin dönüşüm yolculuğunu başlatabilmesini sağlayan ve eğitim sonrasında yaşamında dönüşümü sürdürebilir kılması için gerekli araçlarla da donatan özel olarak kurgulanmış özgün eğitimidir.

Bu eğitim kişiye, bugüne kadar yaşadığı, zihni tarafından dayatılan sahte gerçeklikten,  ‘Gerçekten ve Gerçekte yaşayabilmek’ olarak tanımlanan alana geçişini sağlar.

Bu hedefe ulaşmak için kişinin önce kendisini ve yaşamının tamamını yöneten zihin işleyişinden özgürleşmesi gerekir.  Bunun için, kendi gerçeğine uyanması ve hem kendinin hem de sistemin gerçek işleyişini kavraması sağlanır. Bunun için gerekli tüm çözümlemeleri, bilgi ve donanımı kişiye sunan bu özgün eğitim, kişinin zihinsel faaliyetlerinin onu esir alan/yöneten halden çıkarılarak, sahte kimlik işleyişinden özgürleşmesini sağlar. Böylelikle kişinin zihnini, yaşamını esir almış ve mutsuzluk, tatminsizlik, değersizlik, yetersizlik çarkına hapseden olan otomatik işleyişten çıkararak, an içinde “akıl” olarak kullanabilmesini sağlar.  Böylece kendi benzersiz varoluşunu gerçekleştirerek tam da istediği gibi bir yaşamı deneyimlemesini sağlayacak noktaya gelmesi sağlanır. 

Eğitim sürecinde kişi, gerçek kimliğine uyanarak ‘kurban olmak’ işleyişinden çıkarak kendini gerçekleştirebileceği işleyişi kavrar ve yaşamına indirgemeyi öğrenir. Böylelikle kişinin kendini tekrarlayan bir tepki makinesi olmaktan çıkıp, tatmin, başarı ve huzuru yaşayabilecek gerçek bir insan işleyişine geçmesi sağlanır.

Eğitim, Piraye’nin geliştirdiği özel zihin dönüşümü programının adım adım çözümlemelerinin yanında, bu çözümlemelerin kişinin yaşamına direk yansıtabilmesini de sağlayacak uygulama çalışmalarını kapsar. Bu çalışmalar, her ders sonrasında kişinin Delphinpiraye sisteminin  bir özgür zihin koçu ile yapacağı birebir  7 ayrı zihin koçluğu çalışmasıdır. Bu çalışmalarda uygulama çalışmalarını kendi özelinde nasıl yapacağı da kişiye öğretilir.

Kendine özgürleşme eğitimi, yaşamında dönüşümü seçmeye karar vermiş herkesin bunu pratik ve hemen sonuç verecek şekilde yaşamında deneyimleyebilmesi için adım adım tasarlanmış ve etkisi 2016 yılından beri yüzlerce kişi üzerinde kanıtlanmış bir zihin dönüşüm programıdır.  Pratik, kolay, anlaşılır, uygulanabilir içerik ve uygulamalarla desteklenmiş olması bu başarının en önemli sebepleridir.

EĞİTİM YAPISI VE İÇERİĞİ

Piraye tarafından sunulan 8 eğitim dersi ve her ders sonrası öğrenilenlerle katılımcıların kendi yaşamlarındaki yansımalarını görebilmeleri ve oturtabilmeleri için Delphinpiraye ekibinden bir özgür zihin koçu ile birebir 7 adet zihin koçluğu çalışmasını kapsamaktadır.

Senin Seyrinde Eğitim (Eğitim videoları ile)

Piraye tarafından derslerin anlatımını içeren 8 ders videosu sıra ile alınarak eğitim tamamlanır.  Katılımcılar her dersi kendi zamanlamasında satın alarak izleyebilmektedir. Her derse bir hafta süreyle erişim sağlanabilmektedir. Her ders sonrası yapılan zihin koçluğu çalışması sonrası bir sonraki derse geçişe hak kazanılır.

Hemen Kaydol!

Kendine Özgürleşmek - Ders 1
Kendine Özgürleşmek - Ders 1, OFFLINE
3.000 ₺
Kendine Özgürleşmek - Ders 2
Kendine Özgürleşmek - Ders 2, OFFLINE
3.000 ₺
Kendine Özgürleşmek - Ders 3
Kendine Özgürleşmek - Ders 3, OFFLINE
3.000 ₺
Kendine Özgürleşmek - Ders 4
Kendine Özgürleşmek - Ders 4, OFFLINE
3.000 ₺
Kendine Özgürleşmek - Ders 5
Kendine Özgürleşmek - Ders 5, OFFLINE
3.000 ₺
Kendine Özgürleşmek - Ders 6
Kendine Özgürleşmek - Ders 6, OFFLINE
3.000 ₺
Kendine Özgürleşmek - Ders 7
Kendine Özgürleşmek - Ders 7, OFFLINE
3.000 ₺
Kendine Özgürleşmek - Ders 8
Kendine Özgürleşmek - Ders 8, OFFLINE
3.000 ₺

Diğer Eğitimler

Kendine Özgürleşmek - ONLINE
Kendini Gerçekleştirme Sanatı
Bir'e Dönüş
Bireysel Özgür Zihin Koçluğu Çalışması
Piraye ile 1E1
Özgür Zihin Koçluğu Eğitimi
Dönüşüm Sohbetleri
› DelphinPiraye Dönüşüm Akademisi
Özgür Zihin Özgür Nefes Human Design Kurumsal Eğitimler